Produkty a výrobky

Veškeré naše produkty jsou tvořeny na zakázku a mohou být libovolně upraveny dle přání zákazníka. Zde jsou příklady některých výrobků.


⇒Vývoj, výroba a repase hydraulických a mechanických strojů pro zkušebnictví

HC-32

HC-32

Na starším rámu z lisu 1600kN byl postaven moderní zkušební stroj pro zkoušení betonových kostek. Stroj je osazen nejmodernějšími řídícími ventily české a německé produkce a špičkovým hydraulickým čerpadlem Eckerle. Vlastní zkouška je řízena mikroprocesorem a je plně automatická. Výsledná data jsou zpracována PC a aplikací MS Excel.

Zakázková aplikace dle požadavků zákazníka je součástí dodávky.

Cena: na dotaz
Dodaní: na dotaz
VICA-10

Vicatův přístroj VICA-10

Automatický Vicatův přístroj (Vicat Apparatus) VICA-10 slouží ke zkouškám dle ČSN EN 196-3 pro stanovení dob tuhnutí cementu a cementových směsí. Sestává se z deseti nezávislých pozic (prstenců), lze tedy použít až pro deset souběžných a vzájemně nezávislých měření. Běh zařízení je plně automatický, pro nastavování parametrů zkoušky a načtení uložených měření je vybaveno rozhraním Ethernet RJ-45 pro připojení k PC. Zařízení lze modifikovat dle přání zákazníka pro zkoušení i jiných směsí, včetně jiných postupů.

Zakázková aplikace je součástí dodávky.

Cena: na dotaz
Dodaní: cca 4 měsíce
DT-100 DT-100

DT-100 Měření dynamické tuhosti (Dynamic stiffness) izolačních materiálů

Automatický měřící přístroj pro stanovení dynamické tuhosti izolačních materálů dle ČSN ISO 9052-1. Rozsah měření rezonančního kmitočtu je 10Hz - 100Hz. Součástí dodávky je i zakázková aplikace pro ukládání hodnot v aplikaci MS Excel

Cena: na dotaz
Dodani: do 4 měsíců
Zkušební stolice 50kN Zkušební stolice 50kN

Zkušební stolice 50kN

Zkušební stolice pro zkoušení v tlaku i v tahu až do síly 50kN. Stolice je dodána s ruční dvojčinnou pumpou, lze však na přání dodat i řízený hydraulický agregát. Tato stolice byla vyrobena pro hasičské výcvikové středisko. Součástí dodávky bylo i měřící zařízení ACRP, pro měření a souběžný záznam až čtyř silových snímačů, včetně uživatelské aplikace do tabletu s bezdrátovým přenosem dat.

Cena: na dotaz
Dodani: do 5 měsíců

⇒Zkušební komory

ZZHP-02 ZZHP-02

ZZHP-02

ZZHP-02 je automatická zkušební teplotní komora pro zkoušení stavebních kontrukcí dle ETAG 004. Komora umožňuje automatické cyklování režimů topení/chlazení/postřik v rozsahu teplot -40 až +70°C. Postup zkoušky je libovolně programovatelný a řízený přímo zařízením, bez použití PC.

Cena: na dotaz
Dodani: do 7 měsíců

MPT-01 MPT-01 MPT-01

MPT-01

Experimentální verze zařízení pro stanovení prostupu tepla stavebními konstrukcemi. Více zde

Zařízení je plně autonomní, výsledky měření jsou načteny dodanou zakázkovou aplikací přes rozhranní Ethernet.

Cena: na dotaz
Dodani: do 6 měsíců
ZRP - Zkouška malým zdrojem plamene

ZRP (dle ČSN EN ISO 11925-2)

ZRP je zkušební teplotní komora pro zkoušení reakce na oheň dle ČSN EN ISO 11925, část 2 - zkouška malým zdrojem plamene. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Cena: na dotaz
Dodani: do 3 měsíců
ZRP2

ZRP2 (dle ČSN EN 71-2+A1)

ZRP2 je zkušební teplotní komora pro zkoušení hořlavosti hraček dle ČSN EN 71-2+A1. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Cena: na dotaz
Dodani: do 4 měsíců