Produkty a výrobky

Veškeré naše produkty jsou tvořeny na zakázku a mohou být libovolně upraveny dle přání zákazníka. Zde jsou příklady některých výrobků.


⇒Měření a regulace

T-REG

T-REG

T-REG je univerzální regulátor teploty (topení i chlazení) s dotykovým TFT displayem. Regulátor je opět tvořen přesně podle požadavků zákazníka - v aplikaci na obrázku je použit pro regulaci teploty v rozsahu -20 až 80°C v klimatické komoře.

Cena: na dotaz
Dodaní: na dotaz
DAV-01

DAV-01

Dávkovací zařízení DAV-01 je určeno k dávkování kapaliny (vody) zejména pro stavební zařízení jako jsou míchačky betonu, při výrobě prefabrikátů apod. Používá se v sestavě s impulsním měřičem průtoku, elektromagnetického solenoidovým ventilem a filtrem. Zařízení je vybaveno samoučící funkcí pro daný typ ventilu.

Cena: 8 500,- Kč bez DPH
Dodaní: na dotaz
P-19btx P-19btx

P-14btx

P-19btx je měřící ústředna (9 x vstup + teplota) do velmi těžkých podmínek. Je vyrobena z nerezového plechu 2mm s laserovanými popisy a je voděodolná. Se zakázkovou aplikací na PC komunikuje přes rozhraní KIKNET/RS485 nebo bezdrátově přes BlueTooth. Zakázková aplikace je součástí dodávky.

Cena: na dotaz
Dodaní: na dotaz

⇒Stroje a zařízení

nz150

Napínací pistole NZ-150

Zařízení je určeno k předpínání ocelových lan včetně jejich zakotvení.
Přednosti napínacího zařízení typ NS 150 :

  • snadno nastavitelná napínací síla v rozsahu 50 – 150 kN
  • automatický pracovní cyklus
  • způsob kotvení, který zaručuje minimální prokluz a tím minimalizovanou ztrátu předpětí výztuže.
  • zvýšená odolnost proti mechanickému namáhání

Cena: na dotaz
Dodaní: na dotaz
zpso-01

ZPSO-01

Zařízení je určeno pro zkoušky odolnosti proti obrusu na zkušebních tělesech zhotovených z malty a dalších potěrových materiálů. Podstata zkoušky je odvalování zakalených ocelových koleček otáčkami 180 ± 5 min-1 po zkoušeném vzorku. Kolečka jsou ve vertikálním směru zatížena závažím o hmotnosti 65 ± 0,5 kg. Střední průměr dotekové odvalované trajektorie koleček je 225 ± 1 mm.

Cena: na dotaz
Dodaní: na dotaz
MPV-15A

Odtrhoměr MPV-15A

Přístroj je určen pro měření přídržnosti (přilnavosti) nanesených vrstev materiálů nebo prvků všeho druhu (malty, omítky, nátěry, nánosy, lepené obkladové prvky apod.). Velikost průměru zkušebních terčíků do 150 mm.Po doplnění upevňovacími prvky je možno přístroj použít pro měření axiálních výtažných sil hmoždinek a kotev.

ZÁKLADNÍ TECHNICKÉ PARAMETRY :

  • hydraulický pohon, zdvih při zatěžování 10 mm
  • max.průměr zkuš. terčíku 150 mm
  • vyhodnocovací jednotka F-11 nebo ACR, přímé odečítání zdvihu (pom.stupnice)
  • volitelně vyhodnocovací aplikace pro os Android, Windows
  • úřední kalibrace siloměrné části, siloměr 1-15kN
  • hmotnost zařízení cca 7 kg

Cena: od 69 000,- Kč bez DPH
Dodaní: na dotaz
zztk-5kN

ZZTK-5kN

ZZTK5kN je laboratorní zkušební zařízení na vytahovaní talířových kotev.

Cena: na dotaz
Dodaní: na dotaz
PAL-300 PAL-300

PAL-300

Měřící zařízení PAL-300 je přenosné elektronické zařízení pro měření a záznam sil. Primárně je určeno pro měření uzavírací síly posuvných dveří podle příslušné Dohody (E/ECE/TRANS/505/ Rev.2/Add.106/Rev., Příloha 6). Souprava PAL-300 je sestavena ze snímače síly, měřící jednotky ACR-01, napájecího zdroje a tabletu s aplikaci pro měření a zaznamenávání dat. Snímač uzavírací síly je tvořen tenzometrickým snímačem síly 500 N (omezeno na 300N) umístěným v mechanickém tělese s tlačnou pružinou. Data jsou přenášena přes rozhraní Bluetooth do tabletu, kde jsou následně zobrazována a zpracovávána. Délka jednoho měření může být až 32 sekund a počet měření je prakticky neomezen.

Zařízení a dodávaná aplikace jsou vytvářeny "na klíč", jakákoliv modifikace je tedy možná.

Cena: na dotaz
Dodaní: na dotaz